
Ваги для тварин без огорожі 1х1.5 метра
11 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВТП 1000
+380 (50) 606-84-48
- +380 (67) 931-59-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги платформні для зважування тварин без огорожі
- Верх платформи накритий рифленим листом 4 мм.
- Максимальне навантаження на ваги до 3000 кг.
- На кутах платформи встановлені закладні для можливості встановлення розв'язки Заказчиком
| Розміри майданчика, м | MAX, кг | Вартість, грн. з НДС | Вартість, грн. 2 форма |
| 1х1.5 | 1000 | 9000 | 8000 |
| 1х2 | 1000 | 10000 | 9000 |
| 1.25х2 | 1500 | 10600 | 9500 |
| 1.5х2 | 2000 | 11500 | 10300 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АВС |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип роботи | Електронний |
| Найбільша межа зважування | 1000 кг |
| Дискретність | 200 г |
| Платформа | |
| Матеріал платформи ваг | Пофарбована сталь |
| Довжина платформи | 1500 мм |
| Ширина платформи | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴



