Ваги для групового зважування тварин (корови, свині, вівці, ін.) електронні з огорожею, дверима для входу та виходу
Вагаовий прилад укомплектований акумулятором для автономної роботи впродовж 48 годин
Функція фіксації ваги під час руху тварин
Різні типорозміри платформ і вантажності
Опції: колеса, пандус, табло дублювальний
Оплата фоп2 і НДС
Max: 2,3 тонни
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 2500 мм |
| Довжина | 3500 мм |
| Основні | |
| Виробник | АВС |
| Країна виробник | Україна |
| Найбільша межа зважування | 3000 кг |
| Найменша границя зважування | 20 кг |
| Принцип роботи | Електронний |
| Дискретність | 1000 г |
| Платформа | |
| Матеріал платформи ваг | Пофарбована сталь |
| Довжина платформи | 3500 мм |
| Ширина платформи | 2500 мм |
| Висота огорожі | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ціна поділки | 100, 200, 500, 1000грамм |
| Діапазон робочих температур платформи | -30 +40 град. |
| Розміри платформи | 1, 1.25, 1.5, 2, 2.5, 3м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 000 ₴









